Головна / Блог

PROFEED PIG: ПРЕЗЕНТОВАНО УНІКАЛЬНЕ ДІДЖИТАЛ-РІШЕННЯ З УПРАВЛІННЯ ПРОЦЕСОМ ГОДУВАННЯ НА ФЕРМАХ

16 лютого 2021 року в рамках Agro Animal IT Forum та Agro Animal IT Show Максим Шевчук, СЕО AVA Group, презентував діджитал-рішення по керуванню процесом годівлі на фермі прямо зі смартфону.

 

Cистема Profeed Pig – унікальне рішення управління виробництвом комбікорму на фермі, аналогів якої немає на українському ринку. Воно може застосовуватися як на заводі, так і в кормоцеху.

 

 

ЯК ПРАЦЮЄ PROOFEED PIG?

Схема роботи ProFeed Pig

Ваговий контролер підключається до вагових датчиків будь-якого змішувача кормів і передає дані на мобільний пристрій, за допомогою якого оператор кормоцеху здійснює приготування комбікорму. Всі отримані дані в режимі online надходять на сервер. Весь процес годування планується і контролюється технологом онлайн. При цьому обмін даними відбувається миттєво.

 

 

«З цією системою шланг подачі сировини буде автоматично відключати надходження зерна, коли це потрібно; також це виключає можливість помістити шланг не в той бункер, адже кожного разу для подачі кожного компоненту оператор проводитиме його через індивідуальний QR-код. Завдяки цьому технолог може управляти годівлею на всіх фермах з одного місця», зазначає СЕО AVAGroup Максим Шевчук.

 

Cистема також дає синхронізацію даних із управлінськими і бухгалтерськими програмами, а, отже, йде автоматичний підрахунок витрат і залишків, це полегшує роботу фахівців із фінансової звітності.

 

 

Cистема Profeed Pig вже декілька місяців успішно використовує підприємство «Тернопільський бекон», наразі система в процесі інсталяції на ряді українських господарств.

 

 

Поділитись

Добавить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

Читайте також