Головна / Наша діяльність / Годівля птиці

Годівля птиці

Годівля птиці

Годівля – найважливіша складова в процесі ведення птахівництва

Продуманий і правильно збалансований раціон дає можливість повною мірою розкрити генетичний потенціал вирощуваних птахів, а також отримати високий прибуток від виробництва.

Щоб досягти максимальної прибутковості від вирощування птиці, необхідно грамотно скласти раціон її годівлі, який повинен відповідати програмі утримання птиці та сприяти реалізації цілей і завдань даного бізнесу.

Фахівцями групи компаній AVA Group розроблені ефективні програми годівлі птиці

які здатні підвищити продуктивність виробництва, тим самим забезпечити рентабельність ведення птахівничого бізнесу. Ґрунтуючись на власних наукових розробках і застосовуючи у складі рецепта збалансовані вітамінно-мінеральні премікси або концентрати, компанія AVA Group виробляє високоякісні корми для птиці, використовуючи при цьому екологічно чисту сировину. У процесі розробки продукції обов’язково враховуються науково-обґрунтовані потреби організму птиці у вітамінах, мінералах, амінокислотах і поживних речовинах. Повний комплекс цих елементів у складі корму для птиці забезпечує максимальні результати за середньодобовим приростом. Особлива увага приділяється розробці продукції для молодняка, оскільки на початковому етапі життя птиці закладається її майбутній потенціал.

Високоякісні продукти птахівництва AVA забезпечують доведену користь для бройлерів, несучок, індиків, качок і гусей.

Впровадити на господарстві програми по годівлі птиці від АVA Group – означає вийти на сучасний технологічний рівень й почати здійснювати програму з високоефективного вирощування птиці, а також отримати незаперечні конкурентні переваги, такі як:

 • оптимальна збалансованість суміші рослинних продуктів з вмістом білка, що забезпечить найбільш ефективне надходження корисних і необхідних поживних речовин протягом всього періоду вирощування;
 • позитивний вплив на відтворення і збереження птиці;
 • нормалізація обміну речовин в організмі;
 • регуляція процесу мінерального та енергетичного обміну;
 • профілактика та попередження дистрофії суглобів;
 • нормалізація діяльності нервової системи;
 • запобігання канібалізму у птахів;
 • значне поліпшення засвоюваності кормів і т.д.

Усі наші продукти для птахівництва мають одну ціль:

задовольнити найнеобхідніші потреби птахів у продуктивності

Всі продукти представлені у великому асортименті та розроблені з урахуванням:

 • віку птиці (оскільки у птахів різних вікових груп засвоєння корму відбувається по-різному, і що прекрасно підходить для молодняка — для птиці зрілого віку може бути зовсім неприйнятно);
 • потреб пташиного організму в конкретних поживних речовинах: білка, вітамінів, різних мікро- і макроелементів, відсутніх в організмі птиці;
 • виду птиці (несучки, індики, бройлери і т.д.)

Найкраще рішення залежить від ситуації у вашому господарстві!

AVA Group пропонує широкий асортимент продукції і команду досвідчених професіоналів, які допоможуть знайти рішення, що відповідає вашим вимогам. Перед кожною пропозицією наші технологи та консультанти ретельно вивчають ваші потреби. Дізнайтеся більше про те, як наш індивідуальний підхід до кожного виду має значення.

Компанія пропонує декілька комплексних програм годівлі птиці, які ефективно застосовуються в різних технологічних схемах виробництва:

 • Програми, засновані на низькопроцентних вітамінно-мінеральних сумішах “CompoMix” (0,1% – 1%);
 • Програми, засновані на преміксах для птиці “MONIX” (2,5-6%). Склад цього продукту збалансований за мінеральною та вітамінною поживністю, включає всі необхідні амінокислоти, збагачений адсорбентами мікотоксинів і ферментами, а також органічними кислотами та іншими добавками;
 • Програми, засновані на білкових вітамінно-мінеральних концентратах “AVAMIX” (10-40%);
 • Престартерні комбікорми “ALPHA” (100%).

Рішення

Компанія AVA Group, що має багаторічний досвід роботи у сфері виробництва кормів для сільськогосподарських тварин та птиці, добре розуміє потреби своїх клієнтів – тваринницьких та птахівницьких підприємств України, і прагне їх задовольнити. Саме це є відправною точкою для розробки програм годівлі та складання рецептів кормів для птиці, закупівлі якісної сировини та виробництва серії комбікормів і преміксів для птиці.