Головна / Наша діяльність / Жуйні

Жуйні

ЖУЙНІ

За останні роки у скотарстві відбулось дуже багато змін

Продуктивність зросла в рази, і це відбулось перш за все шляхом розвитку генетики та технологій ведення скотарства. Виробники продовжують шукати шляхи покращення продуктивності тварин їх здоров’я та довголіття.

Вирішальним аспектом на шляху до прибуткового скотарства є годівля, адже корми можуть займати до 80% собівартості продукції.

AVA GROUP пропонує ефективні продукти для молочних та м’ясних ферм

Усі продукти розроблені відповідно до світових стандартів годівлі та відповідають сучасним вимогам якості й безпеки щодо даної продукції. Залежно від специфіки продукту, вони забезпечують тварину оптимально збалансованими поживними речовинами, макро- та мікроелементами, а також містять спеціальні функціональні добавки. Крім кормів та кормових добавок власного виробництва у нашому портфоліо є унікальні продукти відомих світових брендів.

AVA Group пропонує ефективні рішення для усіх вікових та фізіологічних груп:

Інтелектуальні підходи до годівлі жуйних у поєднанні з цифровими технологіями дають можливість зробити ваш бізнес максимально прибутковим!

Інтелектуальні підходи до годівлі жуйних у поєднанні з діджитал технологіями дають можливість зробити ваш бізнес максимально прибутковим!