Керування відбувається за допомогою мікропроцесорного пристрою, який встановлюється на кормозмішувальну техніку, і через Bluetooth з’єднується з мобільним пристроєм – смартфоном чи планшетом – тракториста.
«Таким чином, технолог може зі свого пристроюю контролювати все, що відбувається на фермі, в он-лайн режимі: який коли поклали інгредієнт, де він знаходиться, скільки часу витрачено на процес і т.п., – коментує директор компанії ProfeedTechnology Сергій Рижков. – Якщо корм не буде вимішано належним чином, кормороздатчик просто заблокується, і не зможе роздавати корм».
За підрахунками фахівців, ефективність бізнесу завдяки застосуванню даної технології, зростає на 5 – 15 %, за рахунок похибки, «неточної» годівлі, яка застосовувалася через людський фактор.
Середня окупність системи на фермі на 500 голів – 2-3місяці, в залежності від рівня технологічності підприємства.
«За допомогою лінійки продуктів Profeed ми впроваджуємо на фермі ідеологію інтелектуальної годівлі, яка передбачає максимальну точність усіх процесів і мінімізує людський фактор, – коментує інвестор проекту, CEO компанії AVAGroup Максим Шевчук. – За допомогою нашої системи інвестор зможе отримати максимальний прибуток. Багато українських підприємств уже оцінили наше рішення».
Детальніше про систему Profeed для молочних ферм, а також інші інноваційні IT-рішення для тваринницьких підприємств від AVAGroupви можете дізнатися, відвідавши AgroAnimalITForum, що відбудеться з 16 по 17 лютого в рамках найбільшої сільськогосподарської виставки AgroAnimalShow 2021.