Головна / Блог

ПРОТИМІКРОБНА ТЕРАПІЯ ДЛЯ ЗДОРОВ’Я ТВАРИН

Антибактеріальна і протимікробна терапія в ветеринарії є широко поширеним методом лікування тварин і птиці. AVA Group першої на українському ринку представила ветеринарну продукцію іспанської компанії LABORATORIOS SYVA - якісну і ефективну.

Антибактеріальна і протимікробна терапія у ветеринарії – метод лікування тварин і птиці, щоєдосить поширеним. Протимікробні препарати займають 20–50 % від усіх препаратів, що застосовують у практиці лікарі ветеринарної медицини. Використання антибіотиків у ветеринарії є надзвичайно важливим інструментом, однак необдумане їх застосування ставить під загрозу не лише ефективність лікування тварин, але й якість та безпеку харчових продуктів тваринного походження, призначених для споживання людьми (таких як молоко, м’ясо, риба, яйця, мед). На сьогоднішній день на ринку України існує великий асортимент ветеринарних препаратів із різним лікувальним ефектом і ціновою політикою, що впливає на результативність виробництва продукції тваринництва. При застосуванні препаратів ми не можемо бути впевнені, що він спричинить гарний лікувальний ефект, і що ми не отримуватимемо дози цих ліків через споживання токсичного м’яса або молока. Ось чому до вибору ветеринарних препаратів потрібно підходити з особливою ретельністю.

 

 

Laboratoriоs syva – ефективне і безпечне лікування

Компанія «Агробізнес Консалт», яка входить в групу компаній «АгроВет Атлантик», підписала договір на ексклюзивнудистриб’юцію на території України з компанією Laboratoriоs syva.

 

Laboratoriоs syva – європейська компанія, яка займається дослідженнями і виробництвом ветеринарних препаратів для профілактики та боротьби хвороб у тваринництві. Laboratoriоs syva пропонує найбільш ефективні ветеринарні препарати за розумною ціною, а, найголовніше, з максимальними гарантіями лікування тварин.

Розчала свою роботу компанія з 1941 року, таким чином, Laboratoriоs syva вже понад 75 років представлена на світовому ринку. Продукція компанії відповідає високим стандартам GMP, безпечна для навколишнього середовища та працівників.

І саме компанія «Агробізнес Консалт», що входить у ГК «АгроВет Атлантик», на українському ринку першою представила продукцію Laboratoriоs syva: оптимальну та економічно вигідну, яка гарантує ефективну профілактику та лікування хвороб у тваринництві та птахівництві.

 

Ось деякий перелік препаратів антибактеріальної дії, що пропонує Laboratoriоs syva: Фортиклін ретард – використовують для свиней і великої рогатої худоби, Амоксоіл ретард і Сіваквінол 100 – для великої рогатої худоби, Сіваквінол – для свиней, Сіваквінол 10 % розчин – для птиці, Сівадокс 10 % розчин – для птиці та свиней, Маміфорт – протимаститний препарат для великої рогатої худоби у лактаційний період. Розглянемо дію кожного препарату детальніше.

 

Перший проти інфекційного маститу

 

SYVAMAST – dry (МАМІФОРТ) – інтрацистерна суспензія для лікування маститу у лактуючих корів, овець та кіз.

Діюча речовина: 75 мг ампіциліну натрієвої солі і 200 мг клоксациліну натрієвої солі. Випускається у вигляді шприц –туба по 8 г. Упаковані в пластикові банки по 48 шприців. Маміфорт – це препарат, у складі якого є комбінація напівсинтетичних пеніцилінів, поєднання яких дозволяє препарату ефективно впливати на більшість збудників маститу, таких як стрептококи, стафілококи, E. coli, коринебактерії і арканобактерії.

 

Маміфорт містить мікронізований клоксацилін. За допомогою процесу мікронізації ми отримуємо меншу за розмірами та більш однорідну молекулу клоксациліну. По-перше, це сприяє його проникненню та розповсюдженню в молочній залозі. По-друге, мікронізація подовжує тривалість дії клоксациліну.

 

Дозування: ВРХ: один шприц-туба препарату у кожну чверть вимені кожні 12 годин. Повний цикл лікування включає 3 дози.

 

Вівці та кози: 1/2 шприцу-дозатору препарату в кожну чверть вимені через кожні 12 годин. Повний цикл лікування включає 3 дози.

Період каренції: м’ясо – 7 днів, молоко – 3 дні.

 

Глобальне рішення для несприятливих умов

AMOXOIL RETARD (АМОКСОІЛ РЕТАРД) – антибактеріальний препарат тривалої дії, діючою речовиною якого є амоксициліну тригідрат (в 1 мл міститься 150 мг амоксициліну). Випускається у формі суспензії білого кольору для ін’єкцій у флаконах по 100 мл. Препарат має швидкий і тривалий ефект проти широкого спектру патогенних мікроорганізмів: грампозитивних (стафілококи, стрептококи, клостридії, лістерії, коринебактерії, актиноміцети) і грамнегативних (бордетели, ешерихії, фузобактерії, сальмонели, пастерели, Гемофилюс, протей, мораксели) бактерій, а також лептоспір. Суспензія легко вводиться і швидко адсорбується в місці введення.

Препарат є найпершим засобом проти респіраторних інфекцій, атрофічного риніту, сальмонельозу, колібактеріозу, маститу та метриту. Препарат призначають для великої рогатої худоби, овець, собак, кішок.

Дозування: застосовують внутрішньом’язово або підшкірно 1мл на 10 кг живої маси (ефективний протягом 48 годин).

Період каренції: велика рогата худоба та вівці: м’ясо – 50 днів, молоко – 4 дні.

 

SYVAQUINOL 100 inyectable (СІВАКВІНОЛ) – антибактеріальний засіб широкого спектру дії, діючою речовиною є енрофлоксацин (10 г).

Це прозорий розчин жовтуватого кольору для ін’єкцій. Випускається у флаконах по 100 та 250 мл. Препарат має бактерицидну дію проти грампозитивних і грамнегативних мікроорганізмів (Staphilococcus spp., Listeria monocytogenes, Corinebacterium spp., E. Coli, Salmonella spp., Klebsiella spp., Proteus spp., Pasteurella spp., Bordetella spp., Erysipelotrix spp.), а також діє проти мікоплазм і хламідій.

Застосовування у свинарстві. Допомагає при комплексі респіраторних захворювань у свиней (Mycoplasma hyopneumoniae, Haemophilus parasuis, Pasteurella multocida, Mannheimia haemolytica, Actinobacillus pleurlpneumonia), а також таких захворюваннях як атрофічний риніт (Pasteurella multocida, Bordetella bronchiseptica), синдром мастит – метрит – агалактія, Streptococcus suis.

Дозування: Сіваквінол 100 для ін’єкцій: від 0,25 до 0,50 мл. Сіваквінола 100 для ін’єкцій на 10 кг маси тіла, кожні 24 години протягом 3–4 днів. Не слід вводити більше ніж 2,5 мл в одне місце ін’єкції.

Сіваквінол 25 для ін’єкцій: від 1 до 2 мл. Сіваквінола 25 для ін’єкцій на 10 кг маса тіла, кожні 24 години протягом 4–5 днів.

Період каренції: м’ясо – 12 днів.

Застосування у скотарстві. Препарат застосовують із метою лікування інфекцій м’яких тканин та шкіри (Колі-мастит: E. Coli, Літній мастит: Corynebacterium pyogenes, лактаційний мастит: Streptococcus spp, Staphylococcus spp., Мастит, викликаний Mycoplasma), інфекцій шлунково-кишкового тракту (діареї у телят – E. Coli), інфекції дихальних шляхів (пневмонія: Haemophilus spp., Pasteurella spp., Mycoplasma bovis). Дозування: корови: вводять 0,25–0,50 мл для ін’єкцій на 10 кг маси тіла, кожні 24 години протягом 4–5 днів шляхом підшкірних ін’єкцій. Період каренції: м’ясо – 12 днів, молоко – 96годин.

SYVAQUINOL 10 % oral (СІВАКВІНОЛ) – використання у птахівництві. Антибактеріальний засіб широкого спектру дії, розчин для перорального застосування. Діюча речовина – енрофлоксацин (10 г). Препарат випускається у флаконах по 100 та 500 мл, та пляшках по 1 та 5 л. Препарат має бактерицидну дію проти грампозитивних і грамнегативних мікроорганізмів, а також діє проти мікоплазм і хламідій.

Показання до застосування: сальмонельоз: біла бацилярна діарея (Salmonella pullorum), пташиний тиф (Salmonella gallinarum); рожа; пташина холера(Pasteurella multocida); інфекційна нежить (Haemophilus gallinarum); Staphylococcus aureus (сепсис, артрит/тендосиновіт, остеомієліт, гангренозний дерматит); Chronic Respiratory Disease (CRD) Mycoplasma gallisepticum + E. Coli ; E. Coli (Омфаліт, колібактеріоз, синдром набряклої голови, колігранулома, яєчний перитоніт).

Дозування: 1 мл Сіваквінола 10 % розчину для перорального застосування на 10 кг маси тіла, розчинений у питній воді, протягом 3–5 днів. Ця доза еквівалентна 0,5 л Сіваквінола 10 % розчину для перорального застосування на 1000 л питної води. Доза може бути збільшена вдвічі для лікування сальмонельоза та інших тяжких інфекцій. Воду, що містить лікарський засіб, необхідно замінювати кожен день.

Період каренції: м’ясо – 4 дні.

 

FORTICLINA RETARD (ФОРТИКЛІН РЕТАРД) – антибактеріальний препарат широкого спектру дії, ефективний відносно багатьох грампозитивних і грамнегативних бактерій, а також мікоплазм, спірохет, рикетсій, хламідій і найпростіших. Розчин для ін’єкцій. Діючою речовиною є окситетрациклін (дигідрат) – 200мг. Тривалість дії препарату становить 96 годин.

Застосовують препарат у свинарстві при хворобах: лептоспіроз, колібактеріоз, рожа, пневмонія, Синдром метрит – мастит – агалактія (ММА).

Застосування препарату у скотарстві при хворобах: пневмонія, транспортна лихоманка, пододерматит та копитна гниль (в комбінації з місцевою терапією), дифтерія у телят, колібактеріоз, актинобацильоз, лептоспіроз, анаплазмоз, карбункул, метрит, мастит, хламідіоз.

Дозування: внутрішньом’язова ін’єкція. Свині, вівці і кози: 1 мл на 10 кг маси тіла. Не вводити більше 5 мл в одне місце ін’єкції. Велика рогата худоба – 1 мл на 10 кг маси тіла. Не вводити більше 10 мл в одне місце ін’єкції.

Період каренції: м’ясо – 21 день, молоко – 7 днів.

 

SYVADOX (СІВАДОКС) 10 % – антибактеріальний препарат. Прозорий розчин жовто-коричневого кольору для перорального застосування. Випускається у пляшках по 1–5 л. Діюча речовина – доксицилін (у формі гіклату) на 1мл –100мг. Доксицилін – напівсинтетичний тетрациклін, який володіє широким антибактеріальним спектром дії відносно багатьох грампозитивних і грамнегативних мікроорганізмів: Staphylococcys aureus, Streptococcus spp., E.Coli, Salmonella spp, деяких анаеробів Clostridium spp., Mycoplasma spp., Enterobacter spp., Klebsiella spp., а також Rickettsia spp., Chlamydea spp., найпростіших (Theileria, Eperythozoom, Anaplasma ), слабко активний відносно Pseudomonas aeruginosa, Proteus spp., Serratia spp., Bacteroides fragilis. Доксицилін посилює активність по відношенню до мікроорганізмів завдяки підвищеній розчинності у жирах, покращеної абсорбції зі шлунково-кишкового тракту, довшому періоді напіввиведення, покращеному розподілу в тканинах. Доксицилін швидко всмоктується із шлунково-кишкового тракту завдяки ліпофільному характеру. Ефективна концентрація в крові досягається через 2–4 години після введення та зберігається протягом 24 годин. Застосування препарату у свинарстві при хворобах: пневмонія (Actinobacillus pleuropneumoniae, Mycoplasma hyopneumoniae), рожа свиней, стрептококові інфекції, атрофічний риніт, хвороба Глас сера (Haemophilus parasuis). Застосування препарату у птахівництві при хворобах: пастерельоз, мікоплазма та ХРС, некротичний ентерит(Сl. perfringens), інфекційна нежить (Haemophilus gallinarum), E.Coli, Salmonella, Staphylococcys.

Застосування препарату у скотарстві при хворобах: пневмонія, анаплазма, лептоспіроз, хламідійний аборт, пневмонія.

Спосіб застосування та дози: перорально в питній воді по 0,5–1мл препарату на 1 л питної води в день протягом 3–5днів. Вода, що містить лікарський засіб, повинна бути єдиним джерелом питної води протягом усього періоду лікування.

Період каренції: м’ясо – 5 днів, яйця не слід використовувати.

З кожним роком рівень інфекційних захворювань не зменшується. Ветеринарні лікарі на тваринницьких господарствах були і будуть профілактувати та лікувати хвороби антибактеріальними препаратами широкого спектру дії. Головною метою застосування цих препаратів має бути, по-перше, ефективність лікування та профілактики хвороб тварин, найменший період каденції; по-друге – препарати не повинні мати кумулятивних та канцерогенних властивостей, не бути токсичними, а, найголовніше, вони мають бути безпечними для людини.

Ветеринарна продукція компанії Laboratoriоs syva відповідає нормативним вимогам, відзначається високою якістю та ефективністю, а також безпечна для навколишнього середовища і здоров’я людини.

Поділитись

Добавить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

Читайте також