ГоловнаПро AVA GROUP /  Історія

Історія

Історія

14 квітня 2006 року

Було засновано ТОВ “АгроВет Атлантик”. Свою роботу компанія розпочала з виробництва й продажу продуктів для свинарства через дистриб’юторів і роздрібну мережу.

2008-Й РІК​

Почалась розбудова й розвиток власної торгової мережі шляхом відкриття представництв у регіонах і розширення продуктової лінійки.

2009-Й РІК​

Підписана партнерська угода з всесвітньо відомим французьким виробником преміксів CCPA Group з виробництва преміксів, кормових добавок та ексклюзивної дистрибуції в Україну.

2010-Й РІК​

Налагоджено ексклюзивне партнерство з компанією EXAFAN (Іспанія), відомим виробником систем утримання й вентиляції для свиноферм та птахівничих комплексів.

2011-Й РІК​

Група компаній «АгроВет Атлантик» – єдина в Україні, яка надає унікальні комплексні рішення у тваринництві та птахівництві, від годівлі до бізнес-проєктів «під ключ».

Ексклюзивна дистрибуція захищеного жиру Megalac в Україні (Volac Wilmar Feed Ingredients, Великобританія).

2012-й рік

Повна автоматизація виробництва, що дозволяє випускати понад 20 тис. тонн преміксів та концентратів на рік.

Разом із CCPA Group (Франція) упроваджено програму з інтеграції французьких 3D-технологій у продукти та послуги ГК «АгроВет Атлантик».

2013-й рік

Міжнародне визнання компанії. Вихід на ринки країн Близького Сходу та Індії.

Отримано грант від Королівства Нідерландів на будівництво ГК «АгроВет Атлантик» комбікормового заводу в Уганді (Африка). Разом із Міністерством агрокультури і рибного промислу Султанату Оман реалізовано проєкт із навчання.

В Україні відкрито всесвітньо відому голландську лабораторію з дослідження сільськогосподарських кормів BLGGAgroXpertus.

Презентована концепція для годівлі телят “СТАРТ ВИРІШУЄ МАЙБУТНЄ” (продуктові лінійки CalfAtlant, MilkFarm).

2014-й рік

У Монастирищенському районі Черкаської області стартувало будівництво високотехнологічного українсько-голландського заводу з виробництва преміксів та престартерів продуктивністю 60 тис. тонн на рік.

Цього ж року створено міжнародну холдингову структуру FEEDLANCE зі штаб-квартирою в Нідерландах з метою розвитку кормового бізнесу за межами Східної Європи.

Власне виробництво байпас протеїну INTENS.

Засновано Ruminian nutrion academy — серію міжнародних тренінгів та сертифікації для фахівців із годівлі жуйних.

Компанія увійшла в історію України, встановивши національний рекорд із виготовлення найдовшого бутерброда з салом.

2015-й рік

Презентація концепції мультифазової годівлі в престартерний період та розпочато виробництво власних ЗЦМ для поросят (продуктова лінійка Alpha).

2016-й рік

ГК «АгроВет Атлантик» відзначила свій 10-річний ювілей. За цей період компанія з невеликого виробника кормів зросла у великого гравця на ринку тваринницького бізнесу, який надає комплексні послуги в галузі годівлі, ветеринарії, обладнання, генетики.

В цьому ж році компанія почала розвивати власну мережу фірмових магазинів “AVA MARKET”, де представлені кормові добавки власного виробництва. Сьогодні магазини успішно працюють у всіх регіонах України.

Почав роботу завод FEEDLANCE з виробництва комбікормів, преміксів для жуйних, птиці, свиней в Кампала, Уганда.

Запуск оновленого портфоліо білкових концентратів та преміксів для відгодівлі свиней (продуктивні лінійки Avamix та Monix).

 

2017-й рік

Активна робота з пошуку унікальних рішень в годівлі тварин та птиці та наповнення портфоліо кормових добавок.

Початок ексклюзивного партнерства з цілим рядом міжнародних компаній виробників добавок – Agritech (Ірландія), Neovita (Франція), Pancosma (Швейцарія), Provit (Польща), Lucta (Іспанія).

2018-й рік

У зв’язку з виходом на міжнародний ринок ГК «АгроВет Атлантик» змінила свою назву на AVA Group.

Розвиток діяльності компанії в країнах Східної Європи, Африки та Близького Сходу.

Початок ексклюзивного партнерства з міжнародною компанією Chr. Hansen (Данія) з розвитку українського ринку силосних інокулянтів бренду SiloSolve.

Розробка та оновлення портфоліо продуктів для репродуктивного поголів’я відповідно до вимог передових генетичних компаній, презентація програми годівлі «Продуктивна Свиноматка».

2019-й рік

AVA Group визнана кращим кормовиробником України. Компанія перемогла в конкурсі «АГРОБРЕНД 2019».

В цьому ж році запущені перші діджитал-проєкти з автоматизованого управління тваринницькими комплексами за допомогою IT-технологій.

Презентація на ринку України продукту Kexxtone — унікальне рішення для молочних ферм компанії Elancо (США).

2020-й рік

В структуру компанії AVA Group увійшов IT-feedTech стартап PROFEED Technology.

PROFEED Technology – лідер серед IT рішень з менеджменту годівлі у тваринництві в Україні.

Оновлення портфоліо для підсисних поросят, презентація твердих супер-престартерів для привчання поросят до споживання корму.

2021-Й РІК
2022-й рік

Масштабування дистрибуції FEEDLANCE та відкриття торгової мережі з продажу кормів в Уганді та Танзанії.

Презентовано в Україні унікальне рішення з годівлі поросят в рамках концепції “СТАРТ ВИРІШУЄ МАЙБУТНЄ”: замінник молока OptiCare, автоматизована система годівлі Automix 24/7 бренду SWINCO (Нідерланди)

2023-й рік

Презентація на ринку України продуктів Exential Toxin A та Exential Toxin Plus — адсорбентів мікотоксинів для господарств від компанії ORFFA (Нідерланди).

2024-й рік

Далі буде…