Головна / Про AVA GROUP

AVA GROUP
Разом до успіху!

AVA GROUP — українська структурована група компаній, що має 18-річний досвід виробництва кормів, кормових добавок та розробки індивідуальних програм годівлі для ефективного тваринництва з представництвами і заводами в Україні, Африці та країнах Європи.

AVA GROUP
Разом до успіху!

AVA GROUP — українська структурована група компаній, що має 17-річний досвід виробництва кормів, кормових добавок та розробки індивідуальних програм годівлі для ефективнового тваринництва з представництвами і заводами в Україні, Африці та країнах Європи.

НАША МІСІЯ

Годуємо разом, обираючи інтелектуальні технології та розробляючи інноваційні рішення!


Створюємо можливості для активного розвитку тваринництва.

НАША ВІЗІЯ

Ми – творці й інтегратори інновацій, інтелектуальної годівлі у тваринницькій галузі! Нашими інноваційними рішеннями ми надихаємо клієнтів і партнерів завжди бути на крок попереду.

Ми – високоефективна, гнучка група компаній, яка швидко розвивається. У наших пропозиціях поєднуються новаторські підходи до продукту і процесів, передові технології, світові стандарти якості та сервісу.

Ми забезпечуємо максимальну, довгострокову і стабільну прибутковість наших клієнтів.

НАШІ ЦІННОСТІ

ЛЮДИ
ЛЮДИ
Читати далі
AVA Group - це люди. Талановиті, успішні співробітники - ДНК нашої компанії, наш ключ до успіху. Ми раді вітати мотивованих, відданих людей у команді, визнаємо їх індивідуальні досягнення. Ми доповнюємо один одного своїми унікальними знаннями і навичками, створюємо можливості, для навчання, самовдосконалення і розкриття потенціалу кожного.
РЕПУТАЦІЯ
РЕПУТАЦІЯ
Читати далі
Ми цінуємо свою репутацію, довіру клієнтів і ділових партнерів, прагнемо завжди оберігати її в усіх аспектах діяльності.
ІННОВАЦІЯ
ІННОВАЦІЯ
Читати далі
Ми обираємо інноваційність, постійно шукаємо нові ідеї, впроваджуємо сміливі ініціативи, не боїмося невдач, вчимося на власному досвіді. Наші продукти, рішення для бізнесу, процеси і підходи безперервно поліпшуються. Наші вимоги до себе постійно зростають.
ЕФЕКТИВНІСТЬ
ЕФЕКТИВНІСТЬ
Читати далі
Ми цінуємо результативність, працюємо не заради процесу, а для досягнення конкретних цілей, спрямованих на розвиток нашої компанії, наших клієнтів. Ми ніколи не зупиняємося на досягнутому, постійно вдосконалюючись
ЕКСПЕРТИЗА
ЕКСПЕРТИЗА
Читати далі
Ми виявляємо експертність і професіоналізм у всьому, що робимо, формуємо середовище, в якому люди можуть проявити свої здібності, постійно вдосконалюємо свої знання і навички.
ПАРТНЕРСТВО
ПАРТНЕРСТВО
Читати далі
Ми прагнемо до довгострокового партнерства, побудованого за принципом win-win, абсолютної прозорості взаємовідносин, довіри і відкритості.

AVA СЬОГОДНІ

18 років
Понад 18 років на ринку
300+ спеціалістів
високого класу за різними напрямками тваринництва
7 країн, 2 контенти
країни Східної Європи та Центральної Африки
> 2 тис.
свиноферм, ВРХ, птахофабрик, > 10 тис. малих ферм і господарств
3 заводи з виробництва
комбікормів і кормових добавок та  дослідницький центр

НАША СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ

З моменту свого заснування ми спеціалізуємося на розробці індивідуальних програм годівлі відповідно до найсучасніших стандартів провідних європейських інститутів (Wageningen, Schothorst, CVB) та американських (The American Dairy Science Association, ADSA).

НАША СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ

ЕКОСИСТЕМА

  • PROFEED
  • AVA Feed
  • R&D центр
  • AVAMarket
  • Заводи
  • NIR лабараторія
  • Міжнародні дослідницькі центри та інститути

НАШІ ТОРГОВІ МАРКИ

про компанію