Головна / Блог

AVA GROUP Є ОФІЦІЙНИМ ДИСТРИБ’ЮТОРОМ SWINCO В УКРАЇНІ

Жива маса відлучених від свиноматки поросят — один із головних виробничих показників на свинофермі. Чим вона більша, тим швидше свині досягають забійної ваги 110 кг. Утім, повноцінний ріст і розвиток поросят ускладнюється, коли свиноматка народжується понад 14 поросят.
AVA GROUP Є ОФІЦІЙНИМ ДИСТРИБ'ЮТОРОМ SWINCO В УКРАЇНІ

Молока для всіх поросят бракує, особливо наприкінці лактації, коли їхня потреба в поживних речовинах суттєво збільшується. Якщо не проводити жодних технологічних заходів, маса гнізда на момент відлучення буде меншою. У групах будуть відсталі поросята, які не досягають максимальних показників продуктивності та часто не виживають в умовах кормової конкуренції на свинофермі. Оптимальним рішенням для отримання рівномірного гнізда поросят і збільшення його маси під час відлучення є підгодівля якісним замінником цільного молока.

 

 

Застосовуючи ЗЦМ для поросят у рідному відділенні, можна збільшити масу кожного поросяти на 0,5–1 кг додатково до відлучення, покращити однорідність гнізда, зменшити смертність поросят до відлучення, зменшити кількість використання прийомних свиноматок та запобігти виснаженню свиноматок під час лактації.

 

 

Компанія AVA Group разом зі Swinco пропонує якісний замінник молока Opticare Milk та рідкий престартер Opticare Preshake.

 

 

Opticare Milk згодовують поросятам від третього дня народження і до відлучення за однофазової години.

 

 

Продукт легко розчиняється у воді й має відмінні смакові властивості. У результаті споживання поросятами Opticare Milk гарантується вищий рівень споживання корму та краща їх підготовка до відлучення.

 

 

За двофазової годівлі рекомендовано переходити на згодовування рідкого престартера Opticare Preshake на 10–12-й день від народження поросят і до відлучення. Це перехідний продукт між Opticare Milk і сухим престартерним комбікормом. З використанням процесу відлучення поросят його стає поетапним і більш плавним, ШКТ поросят призвичаюється до перетравлення рослинного протеїну та крохмалю, краще розвивається.

 

Використання замінника молока Opticare Milk та рідкого престартера Opticare Preshake дозволяє отримати більше відлучених поросят на свиноматку, однорідне та здорове гніздо, зменшити кількість прийнятих свиноматок.

 

Поділитись

Добавить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

Читайте також