Головна / Блог

ЧИТАЙТЕ НОВИЙ НОМЕР АГРАРНОГО ГЛЯНЦЮ AGROVET TIMES!

У новому, 2015 році ГК "Агровет Атлантик" представила перший випуск свого корпоративного видання, аграрного глянцю AgroVet Times!

У свіжому номері підведені підсумки роботи компанії за минулий рік та розглянуто найближчі перспективи розвитку на майбутнє.

У AgroVet Times №1 (5) представлено ексклюзивне інтерв’ю з президентом УКАБ Алекс Ліссітса про необхідність відродження фермерських господарств, а також з Ігорем Лабортас, відомим українським ювеліром про відображення складних часів історії країни на мистецтві.

Також у новому номері СЕО і генеральний директор ГК «Агровет Атлантик» Максим Шевчук розповідає про бізнес-результати роботи за 2014 рік, тактичних і стратегічних планах компанії на найближчі роки.

Технологічний блок видання представлений дослідженням технічного директора по ВРХ ГК «Агровет Атлантик» Пітера ван Дорена і продакт-менеджера по ВРХ Віталія Шкарбана, в якому розглянуто новий погляд на магнієве харчування молочних корів.

З огляду ринку амінокислот від канд. с.-г. наук Ольги Махно ви дізнаєтеся про роль лізину в годівлі, його споживання в Україні та світі.

У рубриці «Події» представлені підсумки та перспективи Національної програми з підвищення кваліфікації українських фахівців з тваринництва, а саме семінари Пітера ван Дорена – 2014 і воркшопи – 2015, а також семінари провідного експерта зі свинарства Пітер-Яна Маасу.

У традиційній рубриці «Подорож» ви дізнаєтеся, як поєднати приємне з корисним, подорожуючи в найбільш економічно розвинені країни Азії, які ще називають «чотири азіатських тигра».

 

Поділитись

Добавить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

Читайте також