Головна / Блог

ЗУСТРІЧАЙТЕ НОВИЙ AGROVET TIMES #3-4 (15-16) 2017!

Шановні партнери!

Зустрічайте черговий випуск №3-4 (15-16) 2017 офіційного видання ГК «АгроВет Атлантик» – AGROVET TIMES.

Іміджевий блок

Традиційне звернення видавця, генерального директора ГК «АгроВет Атлантик» Максима Шевчука.
Блок інтерв’ю

Генеральний директор іспанського виробника ветперпаратів Laboratorios SYVA – Цезар Карнікер розповівпро новинки на ринку ветеринарної продукції та про свої очікування від початку роботи в Україні.
Інтерв’ю з тор-менеджментом Чернігівської молочної індустріальної компанії про перспективи розвитку молочного тваринництва в регіоні.
Віктор Кияновський, акціонер компанії «Росток Холдинг» на відкритті реконструйованого комплексу розповів про останні досягнення підприємства та співпрацю з ГК «АгроВет Атлантик».
Технологічний блок

Про ефективність використання престартерних комбікормів для індиків розповів керівник БН «Птиця» ГК «АгроВет Атлантик» Олег Осіпенко.
Як покращити репродуктивні властивості у свиней завдяки використанню Омега-3 жирних кислот: дослідження від технічного директора напряму «Свині» ГК «АгроВет Атлантик» Пітера-Яна Мааса та інноваційного продакт-менеджера напряму «Свині» Володимира Шила.
Блок подій

Український молочний бізнес очима голландців: бізнес-тур фермерів із Нідерландів найкращими молочними господарствами України, організований технічним директором з ВРХ ГК «АгроВет Атлантик» Пітером ван Дореном
Пройшла серія тренінгів з генетики для українських фермерів, організованих компанією «Альта Дженетикс Україна».
ГК «АгроВет Атлантик» взяла участь у масштабному заході, присвяченому індиківництву – Дні відкритих дверей ТМ «Інделіка».
ГК «АгроВет Атлантик» на «Дні поля і саду – 2017», організованому її партнером – ТзОВ «Бучачагрохлібпром».
Українські фермери і фахівці ГК «АгроВет Атлантик» взяли участь у бізнес-турі до штату Мічиган (США)на найкращі ферми з генетики ВРХ, організованомуAlta Genetics.
Новини Асоціації тваринників України

Підсумки діяльності Асоціації тваринників України за другий квартал 2017 року.
Електронну версію журналу можна переглянути тут

 

 

 

Поділитись

Добавить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

Читайте також