Головна / Блог

ЖУРНАЛ AGROVET TIMES ВИЗНАЛИ КРАЩИМ КОРПОРАТИВНИМ МЕДІА В УКРАЇНІ!

19 листопада 2015 року в рамках церемонії нагородження конкурсу "Краще корпоративне медіа України" аграрний глянець AgroVet Times, який видає ГК «АгроВет Атлантик»,отримав гран-прі у номінації "Корпоративне видання категорії B2B"

19 листопада 2015 року в рамках церемонії нагородження конкурсу “Краще корпоративне медіа України” аграрний глянець AgroVet Times, який видає ГК «АгроВет Атлантик»,отримав гран-прі у номінації “Корпоративне видання категорії B2B”

 

Церемонія нагородження переможців відбулася у рамках «Х Бізнес форуму “Інновації в комунікаціях. Тренди 2016”, зорганізованого Асоціацією Корпоративних Медіа України

Всього в конкурсі взяло участь понад 85 учасників із різних галузей України.

Також групу компаній «АгроВет Атлантик» відзначили нагородою за вагомий внесок у формування галузевих стандартів корпоративних медіа в Україні, високий професіоналізм, якісний контент та інноваційний дизайн.

 

Журнал AgroVet Times був заснований в 2013 році групою компаній «АгроВет Атлантик», а саме – генеральним директором Максимом Шевчуком та керуючим партнером компанії Іриною Паламар.

 

Перший номер аграрного глянцю AgroVet Times побачив світ в грудні 2013 року.

Журнал виходить щоквартально, зараз до випуску готується зимовий номер, який читачі побачать вже в грудні нинішнього року.

 

 

 

Поділитись

Добавить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

Читайте також