Головна / Блог

ГК «АГРОВЕТ АТЛАНТИК» ВИПУСТИЛА ТРЕТІЙ НОМЕР ЖУРНАЛУ AGROVET TIMES

21 липня 2014 вийшов третій номер журналу AGROVET TIMES — офіційне видання ГК «Агровет Атлантик». AGROVET TIMES — це перший аграрний глянець, насичений актуальними подіями аграрної галузі, інтерв'ю та думками харизматичних лідерів, українських та міжнародних експертів агробізнесу.

Тема літнього номера — інновації і технології, які нині на піку популярності в сфері АПК. Новий вектор розвитку України сприяє реалізації амбітних планів на майбутнє — до 2020 року стати аграрної житницею світу. Відповідно, розвивати інноваційні підходи у веденні бізнесу – обов’язкова складова кожного українського фермера.

Крім технологій та інновацій журнал насичений інтерв’ю з відомими особистостями – радником з аграрних питань при уряді України Анрі Барнабо, завзятими українськими виробниками ковбас, а віднедавна ще й тваринниками Андрієм та Ігорем Григорчуками, успішним ресторатором Дмитром Борисовим та ін

На сторінках AGROVET TIMES читач познайомиться з кращими аграрними світовими подіями року за допомогою фоторепортажів, особистих вражень учасників та ексклюзивних матеріалів з заходів ALLTECH 2014 (США), Cow Signals (Нідерланди) та ін

Крім цього, читача чекає смачне подорож до Франції, на одні з кращих європейських господарств, гідні для наслідування і в туристичному, і фермерській справі.

Нагадаємо, перший номер журналу AGROVET TIMES побачив світ у грудні 2013 року. Друкована версія журналу доступна за передплатою, а електронна — на нашому сайті.

 

 

Поділитись

Добавить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

Читайте також