Головна / Блог

ВИЙШОВ НОВИЙ НОМЕР АГРАРНОГО ГЛЯНЦЮ AGROVET TIMES!

Новий шостий випуск офіційного видання ГК «АгроВет Атлантик» AGROVET TIMES, присвячений актуальним подіям у галузі тваринництва за минулий квартал.

Новий номер насичений інтерв’ю з цікавими особистостями, науковими статтями, фоторепортажами із профільних подій, а також блоком розваг, куди увішли розповіді про подорож до Китаю та огляд найкращих книг з маркетингу.

У новому випуску читачі зможуть ознайомитись з ексклюзивним інтерв’ю міжнародного експерта Пітера-Ян Мааса, який ділиться свіжим поглядом на українське свинарство. 

Також у читачів буде змога познайомитись з випусковим редактором першого національного аграрного порталу України Latifundist.com – Олени Агаджанової-Гонсалес, де вона розповідає про найцікавіші проекти порталу, які вже запущені та тільки плануються.


З огляду кандидата сільськогосподарських наук Ольги Махно ви дізнаєтеся про найвідоміші китайські компанії-виробники амінокислот та про їхні переваги, а генеральний директор ГК «АгроВет Атлантик» Максим Шевчук розкаже про співпрацю ГК «АгроВет Атлантик» з компанією Eppen у Пекіні – одним із найбільших виробників амінокислот.


Як збалансувати співвідношення розчинної та нерозчинної фракції клітковини у кормах для поросят детально проаналізували технічний директор зі свинарства Пітер-Ян Маас та нутриціоніст зі свинарства Володимир Шило.

Експерт ГК “АгроВет Атлантик” – кандидат сільськогосподарських наук Сергій Каражбей розкриє особливості використання нових спеціалізованих гібридів кукурудзи для виготовлення кормів,а саме, розкаже про технологію їхнього вирощування, заготівлю та зберігання.


З дослідження технічного директора з ВРХ Пітера ван Дорена та продакт-менеджера з ВРХ Віталія Шкарбана ви дізнаєтеся про вплив різних видів протеїну на молочну продуктивність дійних корів та збалансоване їх використання.


Також у новому випуску AgroVet Times ви поринете у світ тваринництва завдяки репортажу із Міжнародної виставки ефективного тваринництва та птахівництва Agro Animal Show, де була представлена ГК Feedlance, до складу якої входить відома кормова компанія «Фідленс-Україна».


У традиційній рубриці «Подорож» ви здійсните вояж до Китаю та дізнаєтеся про його аграрну культуру та досягнення країни у цій галузі упродовж її історії.

З останньої сторінки «Бібліотека» читачі отримають добірку корисної літератури для опанування найпопулярніших секретів маркетингу.


https://issuu.com/elenab1/docs/at_6 

Поділитись

Добавить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

Читайте також