Головна /  продукти  /  корови

ЗАХИЩЕНА СЕЧОВИНА VICTUREA ДЛЯ ЖУЙНИХ

З ПОВІЛЬНИМ ЕФЕКТИВНИМ ВИВІЛЬНЕННЯМ 
Оптимізуйте ферментацію рубця — максимізуйте синтез білка!

ЗАХИЩЕНА СЕЧОВИНА VICTUREA ДЛЯ ЖУЙНИХ

З ПОВІЛЬНИМ ЕФЕКТИВНИМ ВИВІЛЬНЕННЯМ 
Оптимізуйте ферментацію рубця — максимімузуйте синтез білка!

Сечовина – це органічна сполука, яка відіграє вирішальну роль у метаболізмі жуйних

Її рівень в крові, молоці та продуктах метаболізму є цінним показником для оцінки якості годівлі та стану здоров’я тварини. Кормова сечовина може бути досить ефективним джерелом протеїну в раціоні, що допомагає максимізувати роботу рубця та позитивно впливає на продуктивність тварин.

СЕЧОВИНА Є ПРИРОДНИМ ДЖЕРЕЛОМ АЗОТУ ДЛЯ ЖУЙНИХ ТВАРИН

Циклювання сечовини в організмі корови є природним явищем.

 • Сечовина є кінцевим органічним продуктом метаболізму амінокислот. Під час рубцевої ферментації, протеїн розкладається до амінокислот і, кінцево, до аміаку (NH3).

  Аміак буде використовуватись мікроорганізмами для накопичення маси, що забезпечить ріст популяцій потрібних бактерій та найпростіших.
 • Аміак, який, за тих чи інших причин, не використовується мікроорганізмами рубця, адсорбується у кров через стінку рубця. Потім у печінці аміак перетворюється на сечовину. Частина цієї сечовини виводиться із сечею, частина повертається назад у рубець за допомогою слиновиділення як небілковий азот.

ПЕРЕВАГИ ВИКОРИСТАННЯ СЕЧОВИНИ

 • Менша кількість інгредієнтів дає більше тваринного білка (молоко, м‘ясо)
 • Сечовина може бути альтернативним та дешевшим джерелом протеїну в раціоні.
 • Внаслідок додавання сечовини у раціон дійних корів збільшується продуктивність (Р<0,08) та підвищується засвоюваність протеїну (Р<0,05) (Cameron et al. 1991, Aquino et al., 2007)
 • При використувані раціонів із сечовиною збільшується споживання сухої речовини (Р<0,01) (Brito and Broderick 2007; Broderick and Reynal ,2009).

ПРО VICTUREA

VICTUREA® – це мікрокапсульована (захищена) сечовина твердим ліпідним шаром, що робить її цінним та безпечним компонентом для раціону корів. Victurea допомагає максимізувати синтез протеїну, покращити перетравність клітковини та збільшити продуктивність та якість молока, зменшуючи витрати на годівлю.

УНІКАЛЬНІ ВЛАСТИВОСТІ VICTUREA

Отвори у зовнішньому шарі покриття

Високоякісна сечовина, як інгредієнт

Твердий пальмовий жир

Оптимальний профіль вивільнення у рубці

Отвори у зовнішньому шарі покриття

СПОСІБ ТА НОРМА ЗАСТОСУВАННЯ VICTUREA
РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ЗГОДОВУВАННЯ

Залежно від розрахунку раціону, рекомендований рівень становить від 5 до максимум 30 г/100 кг живої ваги.

ДЛЯ ПРИКЛАДУ:

 • Відгодівля (500 кг живої ваги) = 25-150 г/гол/добу
 • Дійні корови (700 кг живої ваги) = 35-210 г/гол/добу
 • Вівці/кози (80 кг живої ваги) = 4-24 г/гол/добу
ПОПЕРЕДЖЕННЯ

НІКОЛИ НЕ ЗГОДОВУЙТЕ ПОНАД 30 Г НА ДОБУ ПРОДУКТУ НА 100 КГ ЖИВОЇ ВАГИ!

Проконсультуйтеся з експертами з годівлі, щоб остаточно визначити рівень згодовування та відповідно переглянути поживність раціону.

ЗАГАЛЬНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ
 • Victurea слід згодовувати тільки жуйним тваринам з функціональним рубцем (тобто не слід згодовувати молодим телятам, козенятам або ягнятам).
 • Збільшення Victurea до максимальної дози слід здійснювати поступово, щоб забезпечити достатній час (тобто від 2 до 4 тижнів) для адаптації рубця.
 • Максимальний вміст Victurea слід згодовувати лише у складі раціонів, багатих на легкозасвоювані вуглеводи та з низьким вмістом розчинного азоту.
 • Максимальний рівень загального азоту в добовому раціоні має бути не більше 30%, включаючи усі джерела небілкового азоту.
 • Згодовувати продукту  Victurea слід лише у складі добового  загально змішаного раціону.
 • При включені продукту в раціон слід забезпечити його ретельне та однорідне змішування.
3 ПРИЧИНИ ВИКОРИСТОВУВАТИ VICTUREA

Покращення рубцевого травлення та синтезу мікробіального протеїну

Постійний та помірний доступ до азоту в рубці дозволяє не тільки активувати популяції бактерій, які ефективно розщеплюють клітковину, а й підвищити їх синтез. Як результат, за допомогою Victurea ми забезпечуємо покращення використання вуглеводів та утворення мікробіального протеїну для підтримки високої молочної продуктивності.

Економічно вигідна альтернатива традиційним джерелам протеїну

Потенційний вміст протеїну у продукті корелює показнику 253,5%. Отже, 100 грамів Victurea можуть замінити щонайменше 600 грамів соєвої макухи з вмістом протеїну 42%. Таким чином, Victurea дозволяє забезпечити раціон корів менш дорогим інгредієнтом і знизити вартість раціонів.

Звільнити місце в раціоні

Висока концентрація азоту у Victurea та високий потенціал виробництва мікробного протеїну дозволяє звільнити місце у раціоні для додавання ефективної клітковини або енергії як для підтримання здоров'я рубця, так і для стимуляції продуктивності.

ФОРМА ЗВ’ЯЗКУ

Зверніть увагу: якщо ви хочете розмістити замовлення або у вас є запитання щодо замовлення, надішліть листа на адресу o.loza@ava-group.com.ua. Для інших питань, будь ласка, скористайтеся контактною формою.

Зв’яжіться з нами та повідомте нам як ми можемо допомогти