Головна / Наша діяльність / Жуйні / Молодняк

Молодняк

Молодняк

Важливою складовою технології виробництва продукції скотарства є вирощування молодняку

Головним завданням вирощування телят є реалізація їх генетичного потенціалу. Щоб це зробити – необхідно забезпечити їх оптимальними умовами утримання та правильно організувати годівлю.

 

Лінійки продуктів для молодняку AVA Group розроблені відповідно до сучасних норм годівлі, а їх правильне використання дозволяє забезпечити здоров’я, інтенсивний ріст та розвиток телят.

Інвестиції у вирощування телят - це інвестиції у майбутнє
MilkFarm – лінійка замінників молока нового покоління

Вміст поживних речовин у продуктах, у тому числі мінералів та вітамінів, відповідає сучасним вимогам та гарантує нормальний перебіг усіх обмінних процесів в організмі теляти. Продукти виготовляються на основі сухого знежиреного молока та сумішей молочних сироваток. Додатково введені компоненти забезпечують тварин імуноглобулінами та стимулюють розвиток кишківника. Використання замінників молока MilkFarm дозволяє забезпечити здоров’я, оптимальний розвиток організму та підвищити прирости маси тіла теляти.

 

Забезпечуючи інтенсивний ріст та розвиток телят у перші місяці життя, ми програмуємо їх на максимальну продуктивність у майбутньому.

Престартерні комбікорми CalfAtlant

Престартерні комбікорми CalfAtlant спеціально розроблені для стимуляції розвитку рубця. Оптимальний підбір компонентів забезпечує високе споживання корму, ріст рубцевих папіл та загальний розвиток організму.

 

Використання престартерів CalfAtlant дозволить підготувати телятко до відлучення та уникнути так званого «провалу» після зняття з випоювання.