• +38 (044) 391-41-20
  •  – фото1623
  •  – фото1625

Годівля птиці

Годівля – найважливіша складова в процесі ведення птахівництва. Продуманий і правильно збалансований раціон харчування дає можливість повною мірою розкрити генетичний потенціал вирощуваних птахів, а також отримати високий прибуток від виробництва.

Тому, для щоб досягти максимальної прибутковості від вирощування птиці, необхідно грамотно скласти раціон її годівлі, який повинен відповідати програмі утримання птиці та сприяти реалізації цілей і завдань даного бізнесу.

Фахівцями групи компаній AVA Group розроблені ефективні програми годівлі птиці, які здатні підвищити продуктивність виробництва, тим самим забезпечити рентабельність ведення птахівничого бізнесу.

Грунтуючись на власних наукових розробках і застосовуючи у складі рецепта збалансовані вітамінно-мінеральні премікси або концентрати, компанія AVA Group виробляє високоякісні корми для птиці, використовуючи при цьому екологічно чисту сировину.

У процесі розробки продукції обов'язково враховуються науково-обгрунтовані потреби організму птиці у вітамінах, мінералах, амінокислотах і поживних речовинах. Повний комплекс цих елементів у складі корму для птиці забезпечує максимальні результати за середньодобовим приростом. Особлива увага приділяється розробці продукції для молодняка, оскільки на початковому етапі життя птиці закладається її майбутній потенціал.

Компанія пропонує декілька комплексних програм годівлі птиці, які ефективно застосовуються в різних технологічних схемах виробництва:

  • Програми, засновані на низькопроцентних вітамінно-мінеральних сумішах "CompoMix" (0,5% - 1%);
  • Програми, засновані на преміксах для птиці "MONIX" (1,25-5%). Склад цього продукту збалансований за мінеральної та вітамінної поживності, включає всі необхідні амінокислоти, збагачений адсорбентами мікотоксинів і ферментами, а також органічними кислотами та іншими добавками;
  • Програми, засновані на білкових вітамінно-мінеральних концентратах "ProtPlex" (10-35%);
  • Престартерні комбікорми "Feedex" (100%).

Компанія AVA Group, що має багаторічний досвід роботи у сфері виробництва продукції для сільськогосподарського сектора, добре розуміє потреби своїх клієнтів – птахівницьких підприємств України, і прагне їх задовольнити.

Саме це є відправною точкою для розробки програм годівлі та складання рецептів кормів для птиці, закупівлі якісної сировини та виробництва серії комбікормів і преміксів для птиці.

  • Для птахофабрик
  • Для домогосподарств