• +38 (044) 391-41-20

AVA Group візьме участь у XII Міжнародному молочному конгресі

У заході, що відбудеться 5-6 березня 2019 року на території Міжнародного Виставкового Центру (3 павільйон), буде представлено головні досягнення та інновації, що пропонуютьблизько 1500 учасників молочного бізнесу, серед яких спеціалісти, ветеринари, технологи, менеджери, експерти галузі, представники влади, посольств, міжнародних організацій, фінансових установ, комерційних компаній, ЗМІ і багато інших.

На стенді AVAGroup фахівці компанії напряму ВРХ представлять останні розробки щодо технологічних годівельних та продуктових лінійок, створені експертами AVAGroup та своїми голландськими партнерами.

Також у відвідувачів буде можливість особисто поспілкуватися з вітчизняними та міжнародними та експертами галузі, які нададуть вичерпні консультації з усіх питань, що цікавлять, зокрема:

Ivan Eisner (Іван Ейснер), Данія, технічний продакт менеджер, компанія CHR-Hansen, розповість про силосні інокулянти, як інструмент підвищення прибутковості молочного бізнесу.

Основні моменти:

- Економічний ефект від кращої збереженості силосу

- Виклики в процесі силосування

- Нові розробки в силосних інокулянтах

- Вплив стабільності силосу на його якість

Peter van Dooren (Пітер ван Доорен), Нідерланди, Міжнародний експерт, партнер AVAGroup, консультуватиме за темою «Ефективність у молочному скотарстві».

Основні моменти:

- Кормова ефективність

- Шляхи покращення кормової ефективності

- Конверсія протеїну та світові тенденції

- Ефективність вирощування молодняку – нові ідеї

Захід відбудеться за адресою:

м. Київ, Броварський пр-т, 15, Міжнародний Виставковий Центр, павільйон №3

Запрошуємо на наш стенд!