• +38 (044) 391-41-20

Farmer Atlantik & EXAFAN - на Agro Animal Show 2019

Яку роль відіграє обладнання для ефективного ведення тваринницького бізнесу? Від яких факторів залежить комфорт приміщення для утримання? Чому купити устаткування відомого бренду – це лише півсправи, і найважливішим є грамотний комплексний підхід до обладнання приміщення: від етапу його проектування до обслуговування? І, нарешті, хто може допомогти у забезпеченні усіх вищеперелічених факторів у себе на підприємстві?

На всі ці питання ви мали змогу знайти відповідь гості стенду іспанської компанії з обладнання для тваринництва EXAFAN та її офіційного дистриб’ютора на українському ринку - компанії FarmerAtlantik, що входить до AVAGroup, в рамках виставки AgroAnimalShow 2019.

Інноваційні технічні розробки найкращих європейських фахівців, якісна сировина, висока екологічність, а також всебічний супровід і консалтинг - все це робить EXAFAN лідером з обладнанню для тваринництва на світовому ринку. А компанія FarmеrAtlantik, яка є дистриб’ютором EXAFAN на українському ринку, не лише надає якісне обладнання, але й всебічний супровід і консалтинг.

Сьогодні EXAFAN присутній на ринках вже 72 країнах світу, і не перестає розширювати географічне поле своєї діяльності.

Пропонуємо вам переглянути фоторепортаж з заходу!

http://avatlantik.com.ua/ru/media/gallery/197