• +38 (044) 391-41-20

Урочисте підведення підсумків діяльності AVA Group 2018

Керівництво компанії та керівники бізнес-напрямів представили свої головні досягнення 2018 року, та презентували плани на рік прийдешній. Результатом плідної роботи всієї команди AVA Group стали підвищення виробничих показників та зростання долі ринку практично за всіма напрямами діяльності компанії.

«Наша головна ціль, яку ми вже успішно упроваджуємо в життя, и будемо розвивати в найближчі роки – орієнтованість, передусім, на економіку та прибуток партнера, - зазначив Максим Шевчук, Президент AVA Group. – Ми пропонуємо не просто продукти чи послуги, а повний комплекс інструментів для підвищення прибутковості господарства.

Ще однією нашою ціллю є активне упровадження діджиталізації всіх процесів, тобто, глобальне переведення функції контролю за параметрами на штучний інтелект».

Головною подією заходу стало представлення керівництва команди Feedlance Production – новоствореної компанії, що увійшла в AVA Group, яка фокусуватиметься на бізнес-аспектах виробництва та продажів, а також членів Наглядової ради управляючої компанії AVA Group.

«Успіх компанії полягає передусім в спільній роботі всієї команди, - відзначив член Наглядової ради Вільям Кернкамп. – Тільки той лідер здатний дійти до вершини, за спиною якого стоїть потужна підтримка десятків і сотень самовідданих людей. Саме такою я бачу роботу в команді AVA Group і запоруку її успіху».

У заключній частині заходу фахівці AVA Group змогли насолодитися насиченою розважальною програмою із виступами зірок, смаколиками та дружнім спілкуванням на бенкеті.

Фотозвіт події -http://avatlantik.com.ua/ru/media/gallery/194