• +38 (044) 391-41-20

Експерти ГК «Агровет Атлантик» розповіли про привабливість українського тваринництва для іноземних інвесторів на конференції «Українсь

Новости - фото1

4 березня 2014 Директор департаменту стратегічного планування та розвитку бізнесу ГК «Агровет Атлантик» Ірина Паламар виступила з доповіддю на тему «Інвестиційна привабливість тваринницьких проектів в Україні » на першій міжнародній конференції «Українське зерно - світу!» В Гонконзі.

Метою доповіді було залучення іноземних інвестицій до розвитку тваринницьких комплексів в Україні . Зокрема, Ірина Паламар відзначила, що галузь свинарства України сьогодні є потенційно привабливою для іноземних інвесторів, особливо, китайських, так як Китай був і залишається не тільки основним виробником, а й основним споживачем свинини в світі. За прогнозами, в 2014 році світове виробництво свинини досягне 189 млн. тонн, з них 53,8 млн. тонн буде вироблено в Китаї. При цьому споживання свинини в Китаї досягне 55,26 млн. тонн, а значить, ринок залишиться дефіцитним. Китай, де в середньому споживають 37 кг свинини на людину в рік, як ніхто зацікавлений у виробництві свинини. Для порівняння: вживання м'яса птиці в Китаї становить 13 кг на людину в рік, яловичини - всього 9 кг.

«Сьогодні рівень рентабельності виробництва свинини в Китаї становить 18 %, в той час як в Україні зазначений показник (через більш низької ціни на кормові інгредієнти) досягає 36 %. Тому, якщо китайські інвестори будуть будувати свинарські підприємства в Україні з метою продажу м'яса в Китай, їх рентабельність може зрости до 30 %», - підкреслила Ірина Паламар.

«Група компаній «Агровет Атлантик», унікальний девелопер тваринницьких проектів не тільки на ринку України, а й світу, готова запропонувати оптимальні рішення , пов'язані з виробництвом зазначеної продукції - від розробки бізнес- планів до будівництва і введення в експлуатацію свинарських підприємств і подальшого супроводу бізнесу» , - додала вона.

Конференція «Українське зерно - світу!» Покликана сприяти розвитку ділових зв'язків між учасниками аграрного ринку, залученню інвестицій в аграрний сектор України, поглибленню партнерства і культурних зв'язків між українськими та світовими виробниками, розширенню можливостей застосування перспективних агротехнологій та обміну досвідом, а також пошуку нових ринків збуту і завоювання Україною провідних позицій на світовому аграрному ринку.

У роботі конференції взяло участь більше 250 представників агро- і фінансового бізнесу Гонконгу, Китаю, Японії, Південної Кореї, Індонезії та цілого ряду інших країн. У рамках конференції експерти «Агровет Атлантик» провели переговори з потенційними інвесторами з країн Азії, що продемонстрували зацікавленість у комплексних тваринницьких проектах «під ключ» і готових розглянути варіанти співпраці в самому незабаром.