• +38 (044) 391-41-20

Міжнародні експерти з тваринництва відвідали Білу Церкву

Новости - фото1

15 травня у м. Біла Церква відбувся освітній семінар від групи компаній «Агровет Атлантик» на тему: «Як виростити високопродуктивну корову з Вашої телички: сучасні світові тенденції у вирощуванні ремонтного молодняку».

Семінар провів міжнародний експерт з 20-річним досвідом, технічний директор із ВРХ (великої рогатої худоби) групи компаній «Агровет Атлантик» Пітер ван Дорен (Нідерланди). За свою кар’єру він консультував тисячі фермерських господарств у близько 30-ти країнах на п’яти континентах. Також у семінарі прийняв участь відомий французький нутриціоніст Емильєн Дюпуа з компанії ССPA Group.

На семінарі експерти з тваринництва розглянули такі теми:

•Розвиток рубця: крохмаль – друг чи ворог;

•Як запобігти зниженню середньодобових приростів після зняття з випойки;

•Який фураж є найкращим для ваших телят;

•Переваги сухого корму та кукурудзи;

•Інвестиції в майбутню корову.

«Корова – це пазл. Якщо його правильно складати з перших тижнів народження теляти, через 2 роки ви отримаєте здорову, високопродуктивну корову, яка покаже хороший результат» - прокоментував Пітер ван Дорен в ході семінару.

Також експерт з тваринництва зазначив, що найважливішим у розвитку телят є годівля в перші 8 тижнів життя. В цей період потрібно годувати молодняк не тільки добре, але й правильно, дотримуючись перевірених технологій.

Правильне годування ремонтного молодняку:

•0-4 тижні – телятам потрібно давати ЗЦМ (молоко), воду, якісний престартер

•4-8 тижнів –  ЗЦМ( молоко), вода, якісний престартер, сіно (солома)

•8-й тиждень – вода, престартер/стартер, сіно (солома) та привчання до ЗЗР

Пітер ван Дорен: «Якщо ви вважаєте, що потрібно економити на годівлі телят, то через деякий час ви заплатите набагато більше. Інвестуючи у молодняк з першого тижня народження, ви інвестуєте у майбутнє вашого господарства. Старт вирішує майбутнє!».

«Для порівняння з Україною, інвестиції в теля у Франції складають 1200 євро», – зазначив Емильєн Дюпуа у ході семінару.

Семінар відвідали зоотехніки, ветеринари, фермери, керівники та власники господарств Київської області.

Семінар у Білій Церкві став третім заходом з циклу освітніх семінарів, запланованих групою компаній «Агровет Атлантик» на 2014 рік в рамках загальнонаціональної програми підвищення кваліфікації вітчизняних фахівців з ВРХ та свинарства.

Завдяки освітній програмі ГК «Агровет Атлантик» протягом 2014 року фермери з різних областей України отримають можливість обмінятися досвідом з провідними міжнародними експертами компанії, розширити свої знання, дізнатися про світові тенденції та застосувати отриману інформацію на практиці для досягнення найкращих результатів на своєму господарстві та у своєму регіоні.