• +38 (044) 391-41-20

Шлях до успіху — це постійна робота над інноваціями. Попри будь-які труднощі українці постійно прагнуть розвиватися та навчатися. Ані постійні повітряні тривоги, ані перебої зі світлом, ані війна не можуть цьому завадити. Адже ми — незламний український народ.

На початку грудня 2022 року відбулося поглиблене навчання-семінар торгової команди з продажів AVA Group на тему «Продукти для поросят — замінники молока та рідкі престартери: склад, види, переваги, способи згодовування». Спікерами виступили Шило Володимир — продакт-менеджер компанії SwincoInternational B.V та Махно Костянтин — інноваційний менеджер відділу продуктового маркетингу АVA Group.

З розвитком генетики та багатоплідності свиноматок виникла потреба в додатковому джерелі живлення для поросят. Адже головною метою є збереження всіх народжених поросят та забезпечення їх поживними речовинами. Швидкий старт у рості поросят та підготовка ферментної системи до відлучення є важливими факторами для досягнення максимальних приростів на дорощуванні та відгодівлі свиней. Старт вирішує майбутнє.

Спікерами було представлено європейські інновації в підходах до годівлі поросят рідкими молочними продуктами. Це автоматична система згодовування замінників молока та молочних рідких престартерів OpticareAutomix 24/7 та продукти для годівлі поросят OpticareMilk та OpticarePreshake.

Ці продукти ідеально збалансовані за всіма поживними речовинами та містять великий вміст легкоперетравного жиру, що є наближеним до молока свиноматки. Ці продукти спеціально розроблені для систем штучної годівлі поросят: чашкова, клапанна система та ручна годівля. Для використання цих продуктів існує європейська технологія вирощування поросят в інкубаторах без свиноматки починаючи із 7-го дня після народження. Зі слів поросят, зазначені продукти їм дуже подобаються та є дуже смачними…

Більше інформації про продукти ви можете знайти в матеріалах нижче, а також звертайтеся до наших регіональних представників по Україні

Про OpticareAutomix 24/7

Про OpticareMilk та OpticarePreshake