• +38 (044) 391-41-20

Сечовина в раціоні корів

Сечовина залишається однією з цікавих та альтернативних джерел протеїну для жуйних. Розуміння ролі та меж використання сечовини у годівлі великої рогатої худоби - це перший крок до використання її переваг.

Протеїнова годівля жуйних

Забезпечення корів протеїном - це, по суті, два основних процеси: спочатку загальний сирий протеїн, спожитий коровою, піддається ферментації в рубці, потім з ним працюють ферменти в кишечнику. В рубці розщеплюється (ферментується) лише частина протеїну, яка доступна мікроорганізмам, решта у нерозщепленому вигляді надходить до кишечника для подальшого засвоєння.

У зв’язку із цим загальний протеїн для жуйних прийнято поділяти на фракції.

- Фракція RDP (розщеплювана у рубці) - ферментується мікроогранізмами до азоту (N) та використовується для їх життєдіяльності. Так утворюється мікробільний протеїн.

- Фракція байпас протеїну (RUP – не розщеплювана у рубці) - не піддається розщепленню мікроорганізмами у рубці, натомість перетравлюється та засвоюється в кишечнику.

Сечовина, форма небілкового азоту (NPN) входить до доступної фракції протеїну в рубці. Це, по суті, дві молекули аміаку, з’єднані між собою, які розщеплюються до вільного аміаку, який повинен бути використаний безпосередньо для отримання мікробільного протеїну.

Сечовина є природним джерелом азоту (N) жуйних тварин, це означає, що навіть в раціоні не має джерела сечовини, вона утворюється коровою самостійно. Сечовина є кінцевим продуктом метаболізму амінокислот у жуйних. У рубці протеїни розкладаються до амінокислот і, нарешті, до аміаку (NH3) за допомогою рубцевої ферментації.

Факти, які Вам потрібно знати:

1.Сечовина – альтернативне джерело протеїну в раціоні дійних корів. Може годувати жуйних як економічну заміну частині білка в раціоні.

2.Кількість сечовини, яка може бути використана в раціоні корів, залежить від двох основних речей:

-від балансу «рубцевого» протеїну (RDP) та байпас протеїну (RUP). Вміст байпас протеїну (RUP) в раціоні повинен коливатись від 40-44% від загального протеїну.

-від балансу «рубцевого» протеїну (RDP) з кількістю ферментованих вуглеводів у рубці (крохмаль, цукор та ефективна клітковина), що допоможе максимізувати ефективність синтезу мікробного протеїну.

Тут зорієнтує показник OEB в раціоні (CVB 2007).

3.Токсичність сечовини.

Якщо дотримуватись норм по згодовуванні сечовини, то токсичність не повинна Вас хвилювати. Більшість випадків отруєння сечовиною пов’язані з поганим перемішуванням монокорму.