• +38 (044) 391-41-20

AVA GROUP – 15 років!

15 років - це серйозний шлях для компанії. Він дозволяє нам говорити про надійність, стабільність та досвід.

Сьогодні AVA GROUP - це українська група компаній з представництвами в Україні, Європі, Африці, країнах СНД. Творець та інтегратор інновацій, інтелектуального годування в тваринництві.

15 років ми годуємо разом, вибираючи інтелектуальні технології та інноваційні рішення. Створюємо можливості для активного розвитку тваринництва.

Підводячи підсумки п'ятнадцятирічного шляху, ми з гордістю відзначаємо, що у нас два заводи з виробництва кормів і кормових добавок для свинарських, ВРХ підприємств, птахоферм.

У структуру AVA Group входить власний свинокомплекс замкнутого циклу з виробництвом 35 000 голів на рік. Також експериментальний комплекс на 3 000 голів бичків м'ясної породи.

За ці роки ми побудували десятки тваринницьких та птахівничих об'єктів на території України. Частина з яких після будівництва, за договором з інвестором, запущені та введені на повну проєктну потужність.

Ми розробляємо технології годівлі індивідуально для кожного господарства зі всебічним супроводом нашими фахівцями.

Також ми надаємо рішення в сфері технологій утримання, ветеринарії, генетики тварин та птиці, кормовиробництва та оптимізації раціонів, управління підприємством і процесами.

Особлива наша гордість - автоматизовані системи для управління процесом годування на тваринницьких фермах. Власні рішення для інтелектуального управління виробництва корму і звітності.

Серед наших клієнтів - понад 2 тисячі свинарських, ВРХ, птахівницьких господарств, і більше 10 тисяч малих фермерських господарств і домогосподарств.

За 15 років успішної роботи компанія об'єднала понад 700 фахівців високого класу, наукових співробітників з різних напрямків тваринництва.

AVA Group працює над удосконаленням продуктів і послуг. Постійно розвиваючись. Активно крокуючи вперед, долаючи перешкоди.

Щиро віримо, що попереду AVA Group чекають нові можливості, реалізація цілей, втілення задуманих ідей!

У цей день AVA Group висловлює подяку партнерам та клієнтам за довіру і визнання професійності.

Ми вдячні, що розділяєте з нами наш успіх! Завжди і щодня!