• +38 (044) 391-41-20

Керуємо молочною фермою через смартфон

Profeedце мобільна онлайн система, яка дозволяє в автоматизованому режимі, через смартфон чи планшет, керувати різними аспектами вирощування сільськогосподарських тварин - від кормовиробництва та годівлі до контролю за здоров’ям тварин, приростами, обліку витрат.

Керування відбувається за допомогою мікропроцесорного пристрою, який встановлюється на кормозмішувальну техніку, і через Bluetooth з’єднується з мобільним пристроєм – смартфоном чи планшетом - тракториста.

«Таким чином, технолог може зі свого пристроюю контролювати все, що відбувається на фермі, в он-лайн режимі: який коли поклали інгредієнт, де він знаходиться, скільки часу витрачено на процес і т.п., - коментує директор компанії ProfeedTechnology Сергій Рижков. - Якщо корм не буде вимішано належним чином, кормороздатчик просто заблокується, і не зможе роздавати корм».

За підрахунками фахівців, ефективність бізнесу завдяки застосуванню даної технології, зростає на 5 - 15 %, за рахунок похибки, «неточної» годівлі, яка застосовувалася через людський фактор.

Середня окупність системи на фермі на 500 голів – 2-3місяці, в залежності від рівня технологічності підприємства.

«За допомогою лінійки продуктів Profeed ми впроваджуємо на фермі ідеологію інтелектуальної годівлі, яка передбачає максимальну точність усіх процесів і мінімізує людський фактор, - коментує інвестор проекту, CEO компанії AVAGroup Максим Шевчук. – За допомогою нашої системи інвестор зможе отримати максимальний прибуток. Багато українських підприємств уже оцінили наше рішення».

Детальніше про систему Profeed для молочних ферм, а також інші інноваційні IT-рішення для тваринницьких підприємств від AVAGroupви можете дізнатися, відвідавши AgroAnimalITForum, що відбудеться з 16 по 17 лютого в рамках найбільшої сільськогосподарської виставки AgroAnimalShow 2021.

Запрошуємо всіх до участі!