• +38 (044) 391-41-20

Байпас протеїн у годівлі корів: де брати, і як застосовувати?

РОЗЩЕПЛЕННЯ ПРОТЕЇНУ

Який шлях проходить протеїн від потрапляння в організм корови до його повного розщеплення і засвоєння?

Спочатку загальний сирий протеїн, спожитий коровою, піддається ферментації в рубці. Але там розщеплюється (ферментується) лише частина протеїну, яка доступна мікроорганізмам, решта у нерозщепленому вигляді надходить до кишечника для подальшого засвоєння.

У зв’язку із цим загальний протеїн для жуйних прийнято поділяти на фракції.

- Фракція RDP (розщеплювана у рубці) - ферментується мікроогранізмами до азоту (N) та використовується для їх життєдіяльності.

Популяції мікроорганізмів за нормальних умов в рубці постійно оновлюються. Певна їх кількість регулярно надходить із кормом до тонкого кишечника - так жуйні себе забезпечують мікробіальним протеїном.

- Фракція байпас протеїну (RUP – не розщеплювана у рубці) - не піддається розщепленню мікроорганізмами у рубці, натомість перетравлюється та засвоюється в кишечнику, забезпечуючи тварину надійним джерелом метаболічного протеїну, що так необхідний для виробництва молока.

Кількість мікробіального протеїну та байпас протеїн (RUP) складає показник DVE (перетравний в кишечнику протеїн/метаболічний протеїн).

Рівень DVE (метаболічний протеїн) в раціоні є драйвером молочної продуктивності корів. Що вища продуктивність - то вищого рівня DVE потребує корова. Потенціал виробництва мікробіального протеїну в рубці лімітований, тому для стимуляції молочної продуктивності потрібно збільшувати вміст байпас протеїну. Детальніше це можна побачити на рис. 1.

Рис. 1. Потреба у DVE дійних корів залежно від рівня продуктивності.

ДЖЕРЕЛА ПРОТЕЇНУ

Традиційні джерела протеїну, такі як шрот соєвий та соняшниковий, мають не зовсім високий рівень байпасності протеїну.

Нижче в таблиці 1 наведено найпоширеніші інгредієнти раціону дійних корів, та яку кількість різних видів протеїну вони мають.

 Розраховуючи раціон із використанням традиційних джерел протеїну, часто дуже важко зберегти баланс між RDP та RUP фракціями. Тому нашим завданням є не тільки забезпечити корів загальним протеїном, але і не перевантажити рубець надлишком протеїну(фракція RDP), що негативно вплине на здоров’я тварини. При цьому раціон має бути економічно вигідний.

Приклад раціону корови щодо потреби у протеїні на 60-му дні лактації бачимо в таблиці 2.

Табл. 2. Необхідна кількість протеїну в раціоні корів 60-го дня лактації.

Сирий протеїн, г/кг СР RUP, % від загального протеїну Метаболічний протеїн, або DVE (г/кг СР)
Раціон дійних корів 60 ДЛ 160-170 40-44 % 95-105

AVAMIXINTENS 80 – ефективне джерело протеїнового живлення корів

З метою збалансованого і ефективного забезпечення корів протеїном компанія AVAGroup створила продукт - AvamixIntens 80.

AvamixIntens 80 – це спеціально розроблений продукт з високим рівнем байпасності (>80%), який дозволяє забезпечити тварин високим рівнем RUP та перетравного в кишечнику протеїну/метаболічного протеїну (DVE) без додаткового навантаження на рубець та печінку.

Згідно з поживною цінністю щодо кількості байпас протеїну,1кг продукту AvamixIntens 80 в раціоні замінює 2 кг соєвої макухи (табл. 3).