• +38 (044) 391-41-20

ІСТОРІЯ 

ТОВ "АгроВет Атлантик" було засновано 14 квітня 2006 року. Свою роботу компанія розпочала з виробництва й продажу продуктів для свинарства через дистриб'юторів і роздрібну мережу.

2008-й рік: почалась розбудова й розвиток власної торгової мережі за рахунок представництв у регіонах і розширення продуктової лінійки. Підписана партнерська угода з усесвітньо відомим французьким виробником преміксів CCPA Group.

2009-й рік: ексклюзивна дистриб'юція високоякісних кормових добавок під торговою маркою FeedLance провідного європейського виробника CCPA Group (Франція). 

2010-й рік: налагоджено ексклюзивне партнерство з компанією EXAFAN (Іспанія), відомим виробником систем утримання й вентиляції, а також провідними світовими компаніями Alltech (США) і Volac (Великобританія), які надають рішення з виробництва кормових добавок і годівлі тварин. Цього ж року була створена компанія із виробництва кормових добавок - ТОВ «Feedlance Україна», яка входить у ГК «АгроВет Атлантик».

2011-й рік: група компаній «АгроВет Атлантик» – єдина в Україні, яка надає унікальні комплексні рішення у тваринництві та птахівництві, від годівлі до бізнес-проектів «під ключ». 

Автоматизовано весь процес виробництва, виготовлено більше 19 тис. т добавок на рік. 

2012-й рік: повна автоматизація виробництва, що дозволяє випускати більше 19 тис. тонн добавок на рік. Надання унікальних для України комплексних рішень у тваринництві й птахівництві, від годівлі до бізнес-проектів "під ключ".

2013-й рік: міжнародне визнання компанії. Вихід на ринки країн Близького Сходу та Індії. Отримано гранд від Королівства Нідерландів на будівництво ГК «АгроВет Атлантик» комбікормового заводу в Уганді (Африка). Разом із Міністерством агрокультури і рибного промислу Султанату Оман реалізовано проект із навчання. В Україні відкрито всесвітньо відому голландську лабораторію з дослідження сільськогосподарських кормів BLGGAgroXpertus. Разом із CCPA Group (Франція) упроваджено програму з інтеграції французьких 3D-технологій у продукти та послуги ГК «АгроВет Атлантик».

2014 року компанія увійшла в історію України, встановивши національний рекорд із виготовлення найдовшого бутерброду з салом.

Цього ж року ТОВ «Feedlance Україна» увійшла в міжнародну групу компаній Feedlance зі штаб-квартирою в Нідерландах.

У Монастирищенському районі Черкаської обл. стартувало будівництво високотехнологічного українсько-голландського заводу з виробництва преміксів та престартерів продуктивністю 60 тис. тонн на рік.

Засновано Cow signals - серію міжнародних тренінгів та сертифікації для фахівців із ВРХ.

2015-й рік: засновано Swine academy - щорічну програму підвищення кваліфікації з напряму «Свині» для українських фахівців із залученням іноземних експертів.

2016-й рік: ГК «АгроВет Атлантик» відзначила свій 10-річний ювілей. За цей період компанія з невеликого виробника кормів зросла у великого гравця на ринку тваринницького бізнесу, який надає комплексні послуги в галузі годівлі, ветеринарії, обладнання, генетики.

В цьому ж році компанія почала розвивати власну мережу фірмових магазинів "АгроВет Retail", де представлені кормові добавки власного виробництва. Сьогодні магазини успішно працюють у всіх регіонах України.

2017-й рік: ГК "АгроВет Атлантик" запустила автоматизовану систему управління тваринницькими комплексами.

Це ексклюзивна розробка фахівців компанії, яка дозволяє вести облік і контроль всіх процесів на виробництві (кількості споживаних кормів, вагу тварин на різних етапах вирощування та ін.) в автоматичному режимі, без впливу людського фактору.

2018 й рік: у зв'язку з виходом на міжнародний ринок ГК «АгроВет Атлантик» змінила свою назву на AVA Group.

Розвиток діяльності компанії в країнах колишнього СНД, Африки та Близького Сходу.

2019 й рік: AVA Group визнана кращим кормовиробником України.

Компанія перемогла в конкурсі «АГРОБРЕНД 2019».

В цьому ж році запущені перші діджитал-проекти з автоматизованого управління тваринницькими комплексами за допомогою IT-технологій.

2020 й рік: активний розвиток діджитал-рішень для тваринництва.

 • Заснування компанії "Агровет Атлантик"
 • Підписання партнерської угоди з CCPA Group
 • Ексклюзивна дистрибьюція кормових добавок FeedLance
 • Ексклюзивне партнерство з компанією Exafan
 • "Агровет Атлантик" представлений у всій Україні, а також у Молдові і Узбекистані
 • Унікальні комплексні рішення
 • Міжнародне визнання компанії
 • Кількість працівників зросла до 500
 • 2014-й рік: компанія увійшла в історію України.
 • Заснування Swine academy
 • Компанія відзначила 10-річчя