• +38 (044) 391-41-20

Пітер ван Дорен - технічний директор напрямку ВРХ групи компаній "Агровет Атлантик", експерт світового рівня з ВРХ, засновник консалтингової компанії Nutrivice Consultancy B.V. (Нідерланди).

Сьогодні в активі Пітера ван Дорена майже 20-річний досвід в області розробки раціонів годівлі для ВРХ, АГРОКОНСАЛТИНГ і управління великими тваринницькими господарствами з поголів'ям до 25 тис. голів дійного стада. Як провідний європейський експерт з ВРХ він відвідує і консультує великі тваринницькі господарства більш ніж у 30-ти країнах світу на п'яти континентах.

Біографія:

У 1995 році закінчив провідний аграрний вуз Wageningen University (Нідерланди) за спеціальністю "Годування тварин і бізнес- економіка".

У 1995 - 2000 рр. починав кар'єру в якості менеджера , консультанта і нутриционистов в агрокомпанії Coppens International BV (Данія). 

Протягом 2000 - 2005 рр. обівмав посаду технічного директора в компанії Joosten Products BV (Provimi group) , яка лідирує на європейському ринку з експорту кормів.

У 2005 - 2010 рр. приєднався до агрохолдингу Trouw Nutrition International , який входить до трійки світових лідерів галузі. У компанії Trouw Nutrition / Nutreco очолив департаменти з розробки в годівлі тварин: Global Innovation, Product Management, Species Councils, NutrecoRuminant Meeting і Nutreco Ruminant Acadamy.

З 2013 року займає пост технічного директора напрямку ВРХ групи компаній "АгроВет Атлантик" (Україна).

Эксперты – фото1780