Головна / Блог

Правила проведення конкурсів і розіграшів в соціальних мережах

1. У конкурсах і розіграшах, що ми проводимо в соціальних мережах (Facebook, Instagram, Twitter, Telegram, YouTube), можуть брати участь тільки громадяни України віком від 14 років. Особи, яким не виповнилося 14 років, можуть брати участь у конкурсах та акціях з дозволу й відома батьків, адже отримати подарунок можна лише за наявності паспорта громадянина України. Цю умову може бути змінено залежно від призів, що ми розігруємо.

2. Ми негативно ставимося до так званих призоловів, що полюють за призами й беруть участь у кожній акції, яку можна знайти в інтернеті. Тому залишаємо за собою право відмовити в участі в наших конкурсах і акціях тим акаунтам, що здаються нам підозрілими, без пояснення причин.

3. Усі учасники зобов’язані виконати умови конкурсу. Учасник, який не виконав хоча б однієї умови з правил конкурсу, не може здобути перемогу в розіграші. На момент проведення конкурсу участь беруть усі учасники, що виконали умови, які дають їм змогу потрапити до загального списку. Але якщо виграє та людина, що не виконала хоч однієї стрижневої умови, ми проводимо перерозіграш.

4. Переможця визначаємо відповідно до правил кожного конкретного конкурсу. Якщо можливо, ми знімаємо на відео процес розіграшу, що є остаточним і незаперечним доказом.

5. Ми будемо раді отримати від переможців акцій щасливе фото з призом і використати його на сторінках наших соціальних мереж — для того, щоб усі могли бачити переможців і були впевнені у правдивості й реальності наших розіграшів.

6. Якщо переможець розіграшу не зв’яжеться з адміністрацією сторінки протягом одного місяця (тобто протягом 31 календарного дня) після оголошення результатів або не відповідатиме на повідомлення наших менеджерів, його буде позбавлено права на приз. Повторний розіграш не проводитимемо, а також залишаємо за собою право ухвалювати подальше рішення стосовно призу.

7. Учасники, у яких через відповідні налаштування приватності соціальної мережі Facebook чи Instagram (залежно від місця проведення розіграшу) особисту стрічку публікацій приховано, участі в розіграшах не беруть. Особиста стрічка публікацій і сторінка учасника розіграшу мають бути відкритими, щоб адміністрація перевірила виконання умов розіграшу.

8. Подарунок надсилаємо протягом одного місяця (тобто протягом 31 календарного дня) після опублікування результатів. Але залишаємо за собою право збільшувати цей строк через різні обставини й технічні проблеми.

9. Результати й відео публікуємо в коментарях до розіграшу (якщо розіграш проводимо у Facebook), в Instagram Stories (якщо розіграш в Instagram), окремим дописом у Telegram (якщо розіграш у Telegram), на каналі YouTube (якщо розіграш на YouTube) та окремим дописом у Twitter (якщо розіграш у Twitter).

10. Рішення щодо спірних ситуацій, про які не йдеться в цих Правилах або в умовах розіграшу, ухвалює на свій розсуд Організатор.

11. На подарунки з розіграшів не діє гарантія, також немає змоги повернути товар протягом 14 днів. Крім того, усі подарунки перед відправленням, можливо, буде розпаковано, а паковання ушкоджено (ми використовуємо подарунки для знімання).

12. Грошовий еквівалент та/або заміна на аналогічний подарунок неможливі, крім випадків, коли це вказано в умовах конкретного розіграшу.

13. Призи надсилаємо лише у відділок «Нової пошти» нашим коштом. Якщо в населеному пункті переможця немає відділку, надсилаємо подарунок адресною доставкою.

14. Результати публікуємо того дня, що вказано в умовах конкретного розіграшу. Ми залишаємо за собою право перенести розіграш на наступний день (чи на кілька днів), якщо стаються події, що від нас не залежать. Але акаунти, що виконували умови вже після завершення конкурсу, участі в ньому не беруть.

15. Ми як Організатор не несемо відповідальності за технічні збої, що не залежать від нас і вплинули на перебіг проведення розіграшу.

16. Цей документ — єдині легітимні правила. Ми залишаємо за собою право змінювати їх без попередження й оголошень. Вони завжди доступні лише за одним покликанням.

17. Підтвердження особи. Ми можемо подавати запит на фото або скан ваших документів (паспорта, ІПН тощо). Це потрібно нам для підтвердження вашої особи.

18. Документи. Для деяких конкурсів нам потрібен реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП, раніше — індивідуальний податковий номер (ІПН)) для оформлення призів відповідно до законодавства. Копії документів потрібні для податкової звітності, щоб підтвердити, що приз отримали саме ви, а також для того, щоб ми сплатили за вас податок на подарунок (ПДФО).

19. Якщо ви берете участь у розіграші, то автоматично даєте свою згоду на опрацювання ваших персональних даних. Їх не буде передано третім особам, вони потрібні нам лише для того, щоб надіслати подарунок.

20. Розіграші в наших соціальних мережах проводимо з метою рекламування товарів та/або послуг.

21. Дати проведення конкурсів і розіграшів публікуємо у відкритому доступі безпосередньо в соціальній мережі, де вони відбуватимуться.

22. Розіграші в соціальних мережах не є лотереєю чи послугою у сфері грального бізнесу.

23. Організатор розіграшів — ТОВ «Агровет Продакшн», код ЄДРПОУ: 41737108.

24. Розіграші проводимо лише на території України, приз відправляємо територією України (крім тимчасово окупованих територій в АР Крим та ОРДЛО). Приз не може бути надіслано в іншу країну (навіть якщо резидент України наразі перебуває на території іншої країни).

У Zoom до вебінару долучилося 115 учасників, також значна кількість глядачів була і на Facebook.

 

Gordie Jones розповів про важливість комфорту корів для досягнення високої продуктивності та збереження їх здоров’я. Особливу увагу він приділив забезпеченню корів свіжим повітрям та боротьбі із тепловим стресом і наголосив, що свіже повітря = підвищення надою, а для того щоб ефективно охолодити корову, недостатньо лише вентиляторів – треба її ще і ретельно «намочити».

 

Правильно продуманий проект нової ферми чи реконструкції старої – запорука успіху та економічної ефективності господарства.

Поділитись

Добавить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

Читайте також