Головна / Наша діяльність / Свині / Поросята

Поросята

Поросята

Успішний старт - основа майбутньої продуктивності та здоров’я тварин

В перші кілька тижнів життя поросята зустрічаються з великою кількістю як біологічних, так і технологічних викликів. Цей період є найбільш чутливим та інтенсивним – відбувається формування та розвиток ключових систем організму, змінюються компоненти корму та умови проживання. В цей же час закладається майбутня продуктивність та потенціал тварин.

 

 

Ефективність ведення свинарського бізнесу великою мірою залежить від виживання та збереження поросят в цей період. Головними завданнями годівлі в даний період – є звести до мінімуму вплив стрес-факторів через підтримку розвитку імунної та травної систем та забезпечити підготовку організму до переходу на інші типи кормів та високої продуктивності в майбутньому.

рішення

ALPHA

ідеально збалансовані престартерні комбікорми для поросят, що забезпечують плавний перехід від молока свиноматки та адаптацію до рослинних компонентів корму.

ALPHA FEEDEX MIX

високопоживні білкові концентрати для престартерного періоду, звисоким рівнем засвоєння поживних речовин; забезпечують високі показники продуктивності та отримання максимальної ефективності від годівлі.

OPTICARE

преміальні продукти для годівлі поросят в родильному відділенні від нідерландської компанії SWINCO. Продукти розроблені та для згодовування в рідкому вигляді на господарстві та гарантують збільшення виробничих показників на господарстві

OPTICARE AUTOMIX

Чашкова система для годівлі поросят від декількох днів після народження до відлучення. В поєднанні з нашими програмами годівлі OPTICARE надійно працює та з легкістю забезпечує високі результати на господарстві.