Головна / Наша діяльність / Свині / Кнурі-плідники

Кнурі-плідники

Кнурі-плідники

ГОДІВЛЯ КНУРІВ-ПЛІДНИКІВ

Забезпечення кнурів-плідників повноцінними збалансованими раціонами сприяє їх тривалому та якісному використанню. Крім того, саме наявність в кормі та засвоєння необхідних поживних речовин має вирішальне значення для формування високої продуктивності кнура-плідника.

Покращення лібідо, об’єму та концентрації еякуляту, життєздатності та активності сперміїв є основною метою годівлі кнурів-плідників, адже це сприяє підвищенню рівня заплідненості свиноматок та покращує загальні репродуктивні показники господарства та впливає на кількість виробленої продукції.

Додавання до раціонів кнурів-плідників джерел Омега-3 жирних кислот усуває дисбаланс між омега-3 та омега-6 та забезпечує організм тварин Ейкозапантаєновою та Докозогексаєновою кислотами, які відсутні в будь-якому рослинному жирі, що використовується в кормах для тварин. Доведено їхні позитивний вплив на збільшення об’єму, концентрації еякуляту та кількість спермодоз. Це, своєю чергою, підвищує кількість живонароджених поросят на господарстві.

РІШЕННЯ

Для забезпечення добробуту, продуктивності та здоров’я племінного стада, а також їхнього потомства, що веде до більш сталого виробництва свинини, AVA GROUP пропонує використання наступних типів продуктів для годівлі кнурів-плідників на ваших господарствах: