Головна / Блог

​ІНВЕСТУЙ НА СТАРТІ – ЗАРОБЛЯЙ БІЛЬШЕ!

Про це розповіли фахівці AVAGroup в рамках презентації оновленої лінійки портфоліо для телят.

На заході, що відбувся 13 жовтня 2020 року на Київщині, було презентовано доповіді від українських та міжнародних експертів щодо ефективного вирощування молодняку, а також оновлене портфоліо замінників молока для телят.

Як і низка інших цьогорічних заходів, через епідеміологічну ситуацію семінар частково перемістився в дистанційний формат. Так, експерт із ВРХ Пітер ван Доорен із Нідерландів презентував доповідь та відповідав на питання учасників в онлайн режимі.

Експерт розповів про «Інвестиції в молодняк як інструмент підвищення економічної ефективності на молочній фермі», присвятивши значну частину доповіді темі метаболічного програмування.

Він розкрив механізми, завдяки яким можна «вмикати» чи «вимикати» певні гени, акцентувавши, що відмінності в годівельному досвіді в критичні періоди раннього життя – як перед, так і після народження теляти, можуть запрограмувати розвиток, обмін речовин та здоров’я в майбутньому. Простіше кажучи – годівлею можна запустити прояв тих чи інших генів у тварини, і передавати цю інформацію вже своєму потомству.

Експерт акцентував, що ріст молодняку в перші 8 тижнів життя впливає на розвиток внутрішніх органів, а, як наслідок, – і на майбутню молочну продуктивність. Тобто, що інтенсивніше теличка росте у перші 8 тижнів життя, то більше молока вона дасть, коли стане коровою. Кожен додатковий грам середньодобового приросту у цей період трансформується у підвищення надою молока у середньому на 4-5 літрів за першу лактацію.

Пітер ван Доорен наголосив, що найвигідніше інвестувати кошти саме у молочний період, адже саме від цього періоду залежить усе подальше життя корови.

Портфоліо замінників молока 2020

Оновлену лінійку ЗЦМ, розроблену фахівцями AVAGroupу співпраці із голландською компанією Feedlance, презентував продакт-менеджер по продуктах для молодняку ВРХ Юрій Позняковський.

Портфоліо ЗЦМ MilkFarmпредставлене наступними продуктами:

MilkFarmSupreme– високоякісний замінник молока на основі сухого молока та суміші сироваткових білків, який можна використовувати з 2-го дня життя теляти. Продукт не містить білків рослинного походження, що дозволяє підвищувати його концентрацію аж до 200 г/л. Також Supremeможна додавати в молоко, збільшуючи тим самим кількість сухої речовини (більше поживних речовин).

MilkFarmVital – високоякісний замінник на основі суміші сироваткових білків. Цей продукт можна використовувати з другого тижня життя. У ньому міститься більше підкислювачів для кращої перетравності поживних речовин та попередження діареї, а також екстракт орегано для покращення здоров’я кишечника.

MilkFarmExtra – тепер містить більше молочних компонентів. Цей замінник можна використовувати з 21-го дня життя. У ньому також є пробіотики, що покращують ріст і розвиток корисної мікрофлори кишечника.

MilkFarmVitamilk– замінник молока для бичків, якийможна використовувати з30-годня життя. Він призначений для економної годівлі на останніх етапах молочного періоду.

Під час презентації Юрій Позняковський наочно продемонстрував стабільність ЗЦМ MilkFarm у розчині, який після змішування довгий час не дає осаду. Також було показано, що відбувається з різними ЗЦМ та молоком у сичузі теляти. MilkFarmSupreme (який містить у своєму складі сухе молоко) подібно до молока утворює у сичузі казеїново-жирові згустки,що повільніше перетравлюються і попереджують розвиток порушень травлення.

Після презентації оновленого портфоліо Юрій обговорив з торговою командою результати проведених досліджень з використання нових ЗЦМ у годівлі телят. Результати підтверджують, що використання високоякісних ЗЦМ MilkFarm дозволяє підвищити інтенсивність росту телят у молочний період, а, як наслідок, – і у наступні періоди вирощування.

Головна теза проведеного заходу – СТАРТ ВИРІШУЄ МАЙБУТНЄ, адже у молочний період закладається майбутня продуктивність корови. Використовуючи ЗЦМ MilkFarm можна досягнути найкращих результатів.

Поділитись

Добавить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля отмечены *

Читайте також